درباره آذر تجهیز ایرانیان (آتیکو)

سازنده تجهیزات جانبی کوره های القایی، تولید کننده نازل زیر کونیایی تاندیش

شرکت مهندسی آذر تجهیز ایرانیان با برند آتیکو با پشتوانه ۲۰ سال تجربه در صنایع ریخته گری و فولاد در سال ۱۳۹۰ شروع به فعالیت کرد و در سال ۱۳۹۲ کارخانه آن در شهرک صنعتی فناوری های پیشرفته تبریز به بهره برداری کامل رسید. مجموعه آتیکو با هدف خودکفایی و بومی سازی ساخت و تولید ماشین آلات و تجهیزات صنایع فولاد کشورمان پایه گذاری گردیده و مدیریت و کارکنان آن در جهت نیل به اهداف آن هم قسم گردیده اند و به حول قوه الهی تاکنون گام های ارزنده ای برداشته اند. تولیدات آذر تجهیز ایرانیان در دو گروه ماشین سازی و نسوزهای پیشرفته تقسیم می گردند.

در بخش ماشین سازی این شرکت سازنده انواع دستگاه های خاک کوب کوره های القایی از ظرفیت ۱ تن تا ۲۵ تن، دستگاه های خاک کوب کوره های قوس الکتریک، جک تخریب جداره نسوز کوره های القایی (Push Out Linning System) ، سیستم زینتر اتوماتیک جداره نسوز کوره های القایی، انواع مشعل افقی و عمودی پیشگرم پاتیل حمل مذاب و مشعل پیشگرم تاندیش، انواع پاتیل حمل مذاب در ظرفیت های مختلف و نیز سازنده تجهیزات کوره های القایی و ماشین های ریخته گری مداوم CCM می باشد.

در بخش نسوزهای پیشرفته، آذر تجهیز ایرانیان (آتیکو)، تولید کننده انواع نازل زیرکونیایی تاندیش در عیار ۹۶ و ۹۰ درصد و در انواع سایز و تیپ (قندانی، استکانی و …) است و در حال راه اندازی خط تولید صفحات اسلاید گیت و نازل های درونی و بیرونی پاتیل است که بزودی به این مهم دست خواهد یافت.

شرکت آتیکو با شعار کیفیت محوری و مشتری مداری و با توکل بر خدا و با تلاش کارشناسان خود و نیز با تکیه بر اعتماد مشتریان خود توانسته است جایگاه ممتازی در صنعت ایران اسلامی پیدا کند و مصمم است گام های بلندتری در جهت نیل به اهداف عالی خویش بردارد.

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم                 موجیم که آسودگی ما عدم ماست.